eng
Liège
14:36

Dulgher in Liège

 2,350-2,500, cazare, asigurare gratuite, part time, work experience from 2 years and above
Pacut Lukasz, junior Recruitment
Flagma member since 25 July 2018
Tel: +48 734 14X XXX

Job description

Dulgher

Loc de muncă: Milmort

Descrierea postului:

  • Executare munciilor de țiglă.
  • Munca pe înălțime.
  • Construcția fermii de acoperiș, scheletului.
  • Acoperirea suprafeței acoperiș cu țigla (Ardezii, țigle arămii și ceramice).
  • Montaj izolației (membrană de acoperiș).
  • Acoperirea cu tabla titan - zinc și sudarea elementelor ei.

Cerințe:

  • Cel puțin 3 ani experiența pe post țiglar în străinătate.
  • Cunoasterea limbii franceze - binevenită.
  • Lipsa contraindicații pentru muncă pe înălțime.
  • Permis de conducere B - binevenit.
  • Sunt binevenite persoanele cu propriul automobil.
  • Cunoștința muncii în colectiv.

Noi oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Munca pe termen lung.
  • Cazare gratuită ( pe deplin echipat ).
  • Asigurare garantată în Polonia și în străinătate.
  • Posibilitate să retragă avansuri în prima luna.
  • 40 de ore de muncă săptămânal - garantate ( sunt posibilitate ore suplimentare).
  • Îngrijire îndepărtată prin tot timpul proiectului.
  • Restituire costurilor din cauza legăturii la munca și amortizarii mașinii.
  • Îmbrăcăminte de lucru și unelte pentru munca.
  • Ajutor/Sprijin în timpul organizării transportului până în Belgia.
  • Demult n-ai folosit limbi străine? Fără probleme, Weegree oferă cursul accelerat pentru candidați selectați.

Informații suplimentare:

  • Numerul telefon de contact:
Posted: 25 July 2018, 14:14
All company jobs: 3
International jobs  120,000 jobs
Flagmа* Available in 52 countries